Bylinné sirupy z Jeseníků

Sirupy, které vám od společnosti OVO – IMONT nabízíme, pochází z Jeseníků a pyšní se značkou Jeseníky-originální produkt.  Značka garantuje, že je produkt vyroben místním výrobcem z Jeseníků, je kvalitní a šetrný k životnímu prostředí.

Sirupy obsahují min. 65g sušené byliny na 1 litr. V nabídce najdete následující bylinné sirupy: černý bez, jeřabina, jitrocel, konopí, kopřiva, lipový květ, máta peprná, smetánka lékařská, šípek.

Černý bez
Černý bez působí proti skleróze a regeneruje jaterní buňky a tak napomáhá detoxikaci organismu. Sirup z květů černého bez se používá při nachlazení, angíně, horečce, na kašel a chrapot, jelikož uvolňuje cesty dýchací a usnadňuje vykašlávání.

Jeřabiny
Jeřabina obsahuje velké množství vitamínu A a C, proto je šťáva vhodná jako prevence proti nachlazení. Dále zmírňuje kloubní potíže, celkově pročišťuje tělo a pomáhá při plicních onemocněních.

Jitrocel
Jitrocel má čistící účinky pro náš organismus, neboť odvádí škodlivé látky z krve. Má pozitivní vliv při žaludečních a střevních obtížích.

Konopí
Konopná šťáva se přidává do teplých i studených nápojů nebo ji lze jednoduše zředit s vodou. Jeho výraznou chuť ocení nejen milovníci konopných výrobků.

Kopřiva
Kopřiva podporuje krvetvorbu a čistí krev při chudokrevnosti. Dále se používá při zánětech močových cest, revmatismu, alergiích a ekzémech.

Lipový květ
Užívá se při infekčních a horečnatých onemocněních, kde je žádoucí potní kůra. Též podporuje činnost ledvin, močového měchýře, žaludku a střevní činnost.

Máta peprná
Máta pomáhá zlepšit trávení, funguje proti plynatosti a má také příznivý vliv na imunitu. V pošmourných měsících proto může dobře fungovat jako prevence proti nachlazení.
Smetánka lékařská
Smetánka lékařská se příznivě projevuje při zánětech močových cest a ledvinových kamenech. Kromě toho zlepšuje chuť k jídlu a příznivě ovlivňuje činnost jater a ledvin. 

Šípek
Šípek obsahuje velké množství vitamínu C, proto je šťáva vhodná jako prevence proti nachlazení, zmírňuje bolesti kloubů. Pomáhá při cévních onemocněních, popři chřipce, dušnosti, zahlenění a zánětu průdušek.


Publikováno

v kategorii

Autor:

Šťítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *