Bio výrobky z Horňácké farmy

krava naseHorňáckou farmu byste našli na území Bílých Karpat, konkrétně v Hrubé Vrbce naproti evangelického kostela. Farma hospodaří ekologicky, protože její majitelé jsou toho názoru, že ekologické zemědělství je moderní a pokrokový způsob hospodaření, který staví na tisíciletých tradicích našich předků. Na farmě chovají skot, prasata, ovce, kozy, husy, koně, slepice, perličky a jednoho osla. Všechna zvířata chovaná na farmě mají možnost volného pohybu a jsou krmena výhradně krmivem, které si sami vypěstují na loukách a polích, které nejsou nijak chemicky ošetřovány. Kdybyste se tam vypravili najdete na farmě v ohradě také např. divočáka. Farma totiž umožňuje zájemcům ubytování a pro malé i velké návštěvníky umí zajistit bohatý program, vč. prohlídky a stájí a ohrad.
KONE NA PASTVEZ farmy budete mít možnost objednat především bio maso. Na jaře jehněčí a kůzlečí, na podzim husy a jehněčí a celoročně vepřové a hovězí od mladých býků. Porážka na farmě probíhá jen 1x měsíčně, takže distribuce masa bude probíhat také pouze 1x měsíčně. Objednávky přijímáme po celou dobu. U každého masa je uveden jak termín uzávěrky objednávek, tak i nejbližší termín distribuce. O některé druhy masa je velký zájem, takže platí, kdo dřív přijde, ten dřív… Pokud můžete, neváhejte a objednejte požadované maso, co nejdříve. Na farmě funguje rezervační systém, takže my maso ihned zarezervujeme a vy máte jistotu, že vám ho někdo nevykoupí.
KAMERUNSKA KOZAKromě chovu skotu a prasat se farma zabývá zpracováním zeleniny a ovoce. V nabídce najdete různé ovocné kompoty, džemy, sirupy, mošty, povidla. Prostě, co farma v sezoně neprodá jako čerstvé zpracuje dále a zavaří. Díky tomu budeme mít přístup k vitaminům celou zimu. Specialitou farmy jsou nakládané baby patizonky.
kompot rybízpovidlafialka-0,1l

 

 

 

 

Věříme, že budete s produkty Horňácké farmy spokojení, tak jako my, a přejeme vám dobrou chuť


Publikováno

v kategorii

Autor:

Šťítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *