Zodpovězte správně naše 3 kvízové otázky a získejte týdenní pobyt ve Výukáčku pro Vaše dítě

Farmox_viz_facebook_kvizDíky našemu letnímu kvízu můžete získat poukaz na týdenní pobyt ve Výukáčku pro Vaše dítě na týden od 25.8.2014, jehož hodnota je 1000 Kč. Stačí jen zodpovědět správně všechny 3 kvízové otázky a být první.

Kvízové otázky budou zveřejňovány v týdnu od 4.8. na facebooku Farmbox.cz a zároveň budou rozesílány jako newslettery. Odpovědi prosím pište buď do osobních zpráv na facebooku nebo emailem na adresu [email protected] Podmínkou získání výhry je jako první zodpovědět všechny 3 otázky správně. (pokud se stane, že na každou otázku odpoví jako první správně někdo jiný a zároveň bude splněna podmínka, že zodpověděl všechny 3 otázky správně, budou časy sečteny a zprůměrovány).

Správné odpovědi budou zveřejněny 12.8., ve stejný den bude vyhlášen také vítěz.

vyukacek

Výukáček je školka pro děti od 3 let, kterou najdete v Brně Komíně. Nejedná se však o klasickou školku, proto také název Výukáček. Její koncept vychází ze švédského vzdělávacího systému, kde se děti baví a učí hrou, zároveň je dbáno na osobnostní rozvoj každého dítěte.

Předností Výukáčku jsou malé skupinky, ve kterých se učitel může dětem věnovat individuálně, a také fakt, že v běžném programu školky je zařazeno vzdělávání jako je anglický jazyk, logopedie, hra na flétnu (díky které se děti učí správně dýchat), kreativní dílničky a jiné programy, za které se v jiných miniškolkách připlácí. Školka se navíc chová ekologicky, tedy nejen, že třídí odpad, ale také zajišťuje pro děti zdravé stravování z regionálních potravin, což je týmu Farmbox.cz velmi sympatické 🙂

deti

 www.farmbox.cz

 


Publikováno

v kategorii

Autor:

Šťítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *