VÁNOČNÍ BOXY Z DARŮ MORAVY

UVODNI_FOTO_BLOGVánoce jsou časem, kdy se setkáváme s rodinou u jednoho stolu a společně si pochutnáváme na našem oblíbeném jídle. Poslední dobou mám ale pocit, že Vánoce jsou čím dál víc obdobím stresu a shonu. Pečeme cukroví, sháníme dárky, gruntujeme domácnost a samozřejmě v mezičasech neustále nakupujeme potraviny. Nejdříve suroviny na pečení, následně pak vše potřebné pro naše vánoční hodování. Tak proč si to neusnadnit a objednat si vše, co budete potřebovat na www.farmbox.cz? My už se o vše ostatní postaráme a váš nákup plný čerstvých potravin vám až domů přivezeme.

Připravili jsme pro vás speciální nabídku v podobě vánočních boxů z darů Moravy. Stačí si jen vybrat, zda chcete mít na vánočním stole kapříka nebo řízečky. A pokud vám bude v boxu něco chybět, jednoduše to přiobjednejte. Věřím, že v kategorii Vánoce najdete vše potřebné, a kdyby ne, použijte vyhledávání vlevo pod logem. Váš nákup je hotov za 5 minut, pak už si jej stačí jen převzít. A co, že to ty vánoční boxy obsahují?

csm_Schnitzel_02bea_75afca23fb
Farmbox „Tradiční štědrovečerní tabule“ je připraven pro ty z vás, kteří si rádi pochutnáte asi na nejtradičnějším štědrovečerním pokrmu rybí polévce a smaženém kapříkovi s bramborovým salátem. Přesné složení najdete zde.

 

Schnitzel-7_edited


Farmbox „Štědrovečerní tabule“ – kuřecí řízky
 obsahuje vše potřebné na kuřecí polévku a tradiční bramborový salát s kuřecími řízky. Mňam, tento přijede k nám, už se moooc těším:) Mrkněte na přesné složení. Nabízíme ho i ve variantě z farmářského kuřátka! 

 

kochkunst_08-12
Farmbox „Štědrovečerní tabule“ – vepřové řízky
  V tomto boxu najdete vepřovou kýtu na řízky a hovězí na polévku, samozřejmostí jsou brambory a zelenina na salát.

 


2550-tm_large_default

Farmbox „Štědrovečerní tabule“ – krůtí řízky Je obsahově velmi podobný farmboxu s vepřovými řízky, jen místo kýty obsahuje krůtí prso. Bude tohle váš favorit?

 

 

856


Farmbox „Štědrovečerní tabule“ – mix řízků
Znáte to, sejdete se celá rodina a jedni chtějí kapra, druzí kuřecí řízky a třetí nejraději vepřové, pak je tento farmbox přesně pro vás. K tomu hovězí vývar a tabule pro Štědrý večer je téměř hotová 😉

 


Kdy vám ty farmboxy přivezeme? 
Distribuce bude probíhat ve standardním termínu 17. a 18.12. s uzávěrkou objednávek v pondělí  14.12., protože se ryby připravují ve středu, znamenalo by to dát kapra na pár dní do mrazáku (trvanlivost 7 dní). Pro ty, co budou chtít rybu raději zcela čerstvou chystáme mimořádné závozy 22. a 23.12. s uzávěrkou objednávek 17.12.

Za Farmbox.cz Irena Šneková


Publikováno

v kategorii

Autor:

Šťítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *