Slavíme 3. narozeniny

Cože? Ano, je to tak ;). Letos jsme se rozhodli, že ty naše narozeniny s vámi řádně oslavíme a připravili jsme pro vás několik akcí. Dárky nebudeme dostávat my, ale vy, protože bez vás bychom nebyli. A protože jsou to narozeniny třetí, budeme slavit přesně 3 týdny. Začínáme 16.5.2016. Takže, co nás čeká?

3_narozeniny_farmbox.cz


cocktail bridesmaid dresses1. ZDRAVÉ DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM NAD 1000 Kč

Ke každé objednávce nad 1000 Kč obdržíte zdravý dárek. Jaké dárky to budou, se nechte překvapit, jasné je, že budou jedlé 😉
Co pro to můžete udělat? Prostě objednat nad 1000 Kč a pak si svůj farmbox jen převzít 😉

2.  VYFOŤTE SE „S FARMBOXEM“
Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotku s farmboxem. První tři „divácky“ nejúspěšnější fotky, IMG_20150821_123454získají dárkové poukazy na nákup potravin dle vlastního výběru (1000 Kč, 500 Kč a 250 Kč) 
A jak se soutěže zúčastnit? Vyfoťte vaši plnou lednici, váš farmbox, Vás s farmboxem nebo recept z farmbox surovin. Fotku zveřejněte na timeline farmbox.cz a pozvěte své přátele, aby vám dali like. Nejúšnější fotky budou ty, které získají nejvíce zvednutých palců. Soutěž začíná 16.5. a končí 12.6.2016. Na fotkách musí být zřejmé, že se jedná o produkty námi dodávané. Ostatní fotky budou ze soutěže vyřazeny.  Výhercům budou dárkové poukazy doručeny v týdnu od 13.6.

IMG_08943. SOUTĚŽNÍ OTÁZKY O FARMBOX NA OCHUTNÁNÍ NEBO ZELENINOVÝ
Každý týden zveřejníme na facebooku. První správná odpověď získá farmbox na ochutnání nebo farmbox zeleninový (volba bude na vás). Výhercům budou farmboxy doručeny následující týden v rámci našeho pravidelného závozu. Každý může odpovědět pouze 1x.

 


Publikováno

v kategorii

Autor:

Šťítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *