Obědové farmboxy – vaše inspirace pro vaření

A-IMG_2640
Obědové farmboxy … Proč je chtít?
Už zase stojíte před otázkou, co budete vařit?
Při představě, že budete muset do obchodu, ve kterém se vám děti rozutíkají na všechny strany a až je naženete, tak budou žadonit, že chtějí to a taky tohle, se vám dělá špatně? No a až přijdete domů a nakoupené vybalíte, zjistíte, že tohle je nahnilé, tamto skoro prošlé a potraviny obsahují nějaké divné příměsy… Ano, to jsou přesně ty důvody, proč si objednat naše obědové farmboxy. Vše je čerstvé, poctivé (bez náhražek) a ještě navíc vám to přivezeme až domů.

A co že to tedy je?
Na stránce www.farmbox.cz provozujeme online-shop s lokálními potravinami a protože farmbox je zkratkou farmářského boxu, rozhodli jsme se nabídnout také tzv. farmářské bedýnky. Kromě běžně dostupných zeleninových, nabízíme také farmářské, které obsahují i mléčné výrobky, pečivo, a jsou vhodné pro různé příležitosti, např. box chalupářský nebo KPZ po návratu z dovolené. A protože si uvědomujeme, že na vaření je často nejtěžší vymyslet, co budeme vařit, přichystali jsme také farmboxy obědové, např. kuře alá kačena, bylinkové krůtí prso, zelňačka a řadu dalších. 

Co obědové farmboxy obsahují a podle čeho je vymýšlíme?
Obědové hotové boxy obsahují kvalitní surovinykteré budete pro uvaření daného receptu potřebovat. V detailu každého boxu najdete jejich seznam, kromě toho je zde uveden odkaz na recept, kterým je umístěný na našem blogu.
Všechny recepty, které navrhujeme, jsme sami vařili. Některé jsou běžnou českou klasikou, jiné jsou námi vymyšlené. Nejsme žádní profi kuchaři, jen chceme jíst kvalitní jídlo a zpracovávat sezónní potraviny pod heslem „nakupovat lokálně a vařit sezónně!“

IMG_2870IMG_2737IMG_2822

 

 

 

 

tips to wear cheap prom/ball/evening dresses ,see here.


Publikováno

v kategorii

Autor:

Šťítky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *